Midnightmc
Vítej na webu serveru Midnightmc.cz
Pro pokračování se prosím přihlaš nebo zaregistruj.
hanz336
hanz336
Member
Zatím zde nejsou žádné příspěvky.
Zaregistrován:
před rokem
Naposledy spatřen:
před 4 měsíci
Zobrazení profilu:
783
  SUMMER SALES   Milí hráči, milé hráčky, rádi bychom vám oznámili, že jsme právě› zapnuli LETNÍ SLEVY!   Sleva je 25% na cokoli z našeho Store!  
před rokem
  Zde jsou konečné satistiky pro TOP hlasující za měsíc červen.     Všichni z TOP 10 nechť se ozvou na našem Discordu do ticketu pro vyzvednutí výhry.   Zároveň s tímto příspěvkem se resetují statistiky a začná vote season 2 1.7.2021-1.8.2021 Nově se přidává nová stránka na hlasování a to zde , která obsahuje stejné odměny a je taktéž možné získat spawner. Na tomto webu je možné hlasovat 1x za 24 hodin
před rokem
Milí hráÄi, mílé hráÄky Díky našim novým builderům jsme pro vás pÅ™ipravili ochutnávku toho co pro vás v brzké dobÄ› pÅ™ipravujeme. Nové vzhledy, nové servery, nové možnosti.   Nový oneblock spawn   Můžete se tÄ›šit na nový vzhled našeho spawnu který je ojedinÄ›lý tím že je od základu postaven našimi buildery. Žádné kopírování, žádné stahování ale ÄistÄ› fantazie našich builderů kterou pÅ™enesli kostiÄku po kostiÄce. Zde malá ukázka:   Survival Už dlouho pro vás pÅ™ipravujeme Survival který není úplne obyÄejný Survival, je to více ménÄ› RPG Survival kde najdete mnoho vÄ›cí jako jsou... Warzone Custom Survival Mapa Hyperstones Advanced Enchanty Mobcoiny Jobs BattlePass   Caveblock Také pro vás pÅ™ipravujeme Caveblock což je podobný způsob jako SkyBlock, ale až na pár vÄ›cí a to jednu důležitou, to je, že hraješ v jeskyni! ÄŒekají tÄ› různé úkoly, můžeš dokonce mít nÄ›jaký job. Jsi pánem své jeskynÄ›, které můžeš vládnout jen ty pokud chceš, nikdo ti tomu nezabrání!   Co vůbec u nás najdeš? - Plno úkolů a challengů! - RozšíÅ™ený tutorial na Spawnu! - Doly které hlídají mobové podle obtížnosti! - PvP Arénu! - Mob Arénu!
před rokem
  Každý mÄ›síc 1. den se resetují hlasy na webu a odmÄ›ny budou následující:   1. Místo 300 CZK Giftcard, za kterou lze nakoupit na našem store. 2. Místo 200 CZK Giftcard, za kterou lze nakoupit na našem store. 3. Místo 100 CZK Giftcard, za kterou lze nakoupit na našem store. 4. - 10. Místo 3x Legendary key, se kterým lze otevÅít truhlu na spawnu.   PoÄet hlasů můžete sledovat zde: https://midnightmc.cz/index.php?route=/vote/ Hlasovat můžete zde: https://czech-craft.eu/server/oneblock-skyblock-ale-pouze-jeden-blok/vote/   Hlasy byli právÄ› resetovány a můžete zaÄít hlasovat, můžete hlasovat i offline, po pÅ™ipojení staÄí napsat /vp claim pro vyzvednutí odmÄ›ny.  
před rokem